Ballina Knaqe Synin Modelja seksi e zbulon nëse është në lidhje me Majk

Modelja seksi e zbulon nëse është në lidhje me Majk

0
SHPERNDAJ

Valbona Bajraktari është një nga modelet më seksi në trojet shqiptare.

Bukuroshja nga Peja në një prononcim për “Albanienshowbiz” ka thënë që ajo nuk ka qenë as nuk është në lidhje me reperin kosovar Majk.

“Katilja” e Majk jam vetëm në videoklipin e tij, jashtë videoklipit nuk jam” ka thënë zeshkania seksi.

Po ashtu Valbona ka bërë të ditur që ka pasur oferta nga shumë këngëtar dhe po ashtu ka pasur oferta nga firma të ndryshime kosovare por që qysh thotë ajo nuk i vlen me marrë pjesë.

“Kam pasur shumë oferta, nga këngëtaret shqiptar e po ashtu edhe nga firma tjera për reklama, por nuk e kam parë të arsyeshme me marrë pjesë. Mendoi që nuk i vlen.”

Bukuroshja e cila krahasohet për nga pamja edhe me Kim Kardashian, ka thënë që së fundmi ka pasur një ofertë nga marka e njohur “Adidas” dhe që shumë shpejtë pritet të vendoset se çfarë do të bëjë./Albanienshowbiz.com

Loading...