Ballina Knaqe Synin Modelja e njohur nuk lë vend për imagjinatën, sjell foto nga plazhi

Modelja e njohur nuk lë vend për imagjinatën, sjell foto nga plazhi

0

Xhesika Berberi ka treguar linjat trupore në bikini të zeza.

Xhesika Berberi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Modelja ishte veshur në bikini të zeza, ndërsa po merrte rreze dielli e shtrirë në plazh, duke treguar format për lakmi.

Kjo fotografi e saj mori komente dhe pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se Xhesika Berberi është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila është edhe imazh në shumë marka.

Loading...