Ballina Lajme Mirud gati këngën e re “Ti dhe unë” (Foto)

Mirud gati këngën e re “Ti dhe unë” (Foto)

0
SHPERNDAJ

Këngëtari shqiptar Durim Morina, i cili po krijon karrirë muzikore në SHBA, po bëhet gati të sjell projektin e ri.

Durimi i cili në ëmrin artistik njihet si Mirud, po bën gati publikimin e këngës “Ti dhe unë” e cila është punuar nga Warner Music Group, kompani kjo e cila menaxhon edhe dy këngëtaret e njohura kosovare, Rita Ora dhe Dua Lipa, shkruan Magazina.al

Mirud ka bërë të ditur se kjo këngë shumë shpejt do të publikohet bashkë me videoklip e përveç gjuhës shqipe, do të jetë edhe në atë angleze.

Kujtojmë që në janar Mirud ka sjell këngën e fundit “Ende te dua”, e cila është prit mirë nga publiku dhe fansat e tij./Magazina.al/

Loading...