Ballina M'THE T'THASH Mirsa Kërqeli feston ditëlindjen, ja sa vjeç u bë

Mirsa Kërqeli feston ditëlindjen, ja sa vjeç u bë

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli feston sot ditëlindjen.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj personale në Instagram, shkruan lajmi net.

Për të gjithë ata që nuk e dinë, Mirsa sot mbush plot 31 vite.

Ajo është e martuar me Granitin dhe është nënë e dy fëmijëve, Tiarit dhe Anës të cilët tashmë janë shpërngulur në SHBA për të jetuar.

Këngëtarja e hitit ‘Djaloshi im’, së fundmi është rikthyer me cover e cila solli një bashkëpunim me Butrint Rashitin e që shumë shpejt do ta shohim me këngë të reja.

Loading...