Ballina M'THE T'THASH Miriam Cani e mbushur me dashuri, publikon foton më të ëmbël me...

Miriam Cani e mbushur me dashuri, publikon foton më të ëmbël me vajzën

0
SHPERNDAJ
Këngëtarja simpatike Mirim Cani është aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja njihet për bukurin e saj natyrale dhe komentohet shpesh për imazhe të cilat i sjell me një dukje të thjeshtë dhe pa grim, shkruan Indeksonline.

Ajo është mjaft e përkushtuar ndaj familjes së saj dhe vazhdimisht publikon imazhe me vajzën e saj.

Kësaj radhe Mirim ka ndarë me adhuruesit e saj një imazh mjaft të ëmbël dhe simpatik së bashku me Amelin, ato dukeshin të lumtura në përqafim të njëra tjetrës.

Loading...