Ballina Lajme Këtë video do ta zhdukte Mozzik (Video)

Këtë video do ta zhdukte Mozzik (Video)

0
SHPERNDAJ

Çështja e largimit të dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo nuk është kapërdirë lehtë (akoma) nga menaxheri dhe kompania e On Records.

Pasi Mozzik publikoi këngën e re, në bashkëpunim me këngëtarin e huaj, Veysel, menaxheri i labelit, Mehmet Elshani ka postuar një video të reperit të ri në moshë, ku shfaqet dukeu intervistuar në një prej televizioneve kosovare.

“Nuk kam nevojë t’i jap shpjegime askujt!”, – shkruan Elshani. “Thjesht dua ta dinë të gjithë të vërtetën se diamantët i krijojmë ne. Nëse talentin e ke baltë, ne të bëjmë diamant!”

Kjo nuk është hera e parë që të tilla shprehi hidhen kundrejt Mozzikut apo Getinjos nga ish-bashkëpunëtorët, ama dy reperat po tregohet mjaft të përmbajtur duke mos u prononcuar askund ose shumë pak.

Ish-menaxheri  i tij, po përdor një deklaratë të reperit, i cili në fillim kur ishte bërë pjesë e On Records, kishte deklararuar se e bën “nga një guri në lloq (baltë) në një diamant, transmeton Magazina.al/

Loading...