Ballina Knaqe Synin Me flokë kaçurrele e fustan të kaltër, nusja e Granit Xhakës ua...

Me flokë kaçurrele e fustan të kaltër, nusja e Granit Xhakës ua qet ‘flakën’

0
SHPERNDAJ

Leonita Lekaj shpeshherë është bërë temë e medieve rozë dhe kësaj radhe ka tërhequr vëmendjen.

Para disa muajve është Martuar me futbollistin e njohur Granit Xhaka.
Dyshja është martuar në një ceremoni private familjare, por e cila ishte si në përralla. Mirëpo vellau i tij, Taulanti ka bërë një fejesën madhështore me bukuroshen Arbnora Nuredinin, ku të pranishme ishin vetëm gra.

Të gjitha u paraqiten shume bukur, por vëmendjen mori Leonita e cila u shfaqe me disa veshje, dhe secilën herë ajo dukej si një princeshe

Loading...