Ballina Lajme Majlinda shpërthen edhe një herë ndaj Majkut: Zoti do të na gjykojë...

Majlinda shpërthen edhe një herë ndaj Majkut: Zoti do të na gjykojë secilin

0
SHPERNDAJ

Një koment nga një fans që i kishte bërë reperit Majk në rrjetet sociale, ka qenë “mollë sherri” që të nis përplasja mes ti dhe ish-të dashurës, Majlinda Zeka.

E pas përlasjeve përmes rrjeteve sociale, Majlinda ka shkruar edhe një herë në një status të gjatë, ku ka akuzuar Majkun për moskujdes ndaj djalit, Roanit, transmeton Magazina.al

“Per mua Roani eshte bota ime, do te doja shume te ishte keshtu edhe per babin e tij, sepse pikerisht jam une ajo qe ndarjen e kam pranuar si nje rrethane shume normale, por kjo nuk do te thote qe e kam paramendu qe nje baba bilogjik dhe kete fryt i cili sot frymon dhe rritet dhe e zbukuron jeten time cdo dite, do te behet ” vegel” per te thene te pa verteta”, ka  shkruar Majlinda./Magazina.al/

Loading...