Ballina Argetim “Lulja n’saksi” hit i vërtetë, merr mijëra klikime në YouTube

“Lulja n’saksi” hit i vërtetë, merr mijëra klikime në YouTube

0
SHPERNDAJ

Statistikave të Leze Qenës do ia kishin lakmi edhe këngëtarët e estradës.

Vetëm 5 ditë pasi u publikua në YouTube performanca e saj në “Çka ka shpija”, videoja numëron mbi 300,000 shikime.

Videjoa u bë shumë e famshme në rrjetet sociale duke u shikuar dhe shpërndarë shumë.

Loading...