Ballina M'THE T'THASH Lindita Halimi bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Lindita Halimi bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja Linda Halimi është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe i dashuri i saj me ngjyrë Davon Edwards, janë bërë prindër të një vajze me emrin Kaimana, njofton Klan Kosova.

Lajmin për foshnjën e ka dhënë Davon përmes një postimi në Facebook, ku edhe postoi një fotografi me vajzën.

Ai njoftoi se shtatzënia e Lindës ka qenë e mirë dhe e shpejtë.

Këngëtarja shqiptare e cila ka kohë që jeton në Amerikë nuk e ka bërë të ditur asnjëherë se është në pritje të një fëmije, megjithatë urime.

Loading...