Ballina M'THE T'THASH Linda Halimi tregon pse e mbajti të fshehtë shtatzëninë deri në lindje

Linda Halimi tregon pse e mbajti të fshehtë shtatzëninë deri në lindje

0
SHPERNDAJ

Dy ditë më parë Linda Halimi solli në jetë vajzën e saj, Kaimana.

Këngëtarja shqiptare e mbajti sekret shtatzëninë deri në momentin e lindjes.

Pasi ndau me të gjithë lajmin e gëzueshëm, shumë njerëz ishin kuriozë të dinin përse e mbajti aq të fshehtë periudhën më të bukur të jetës.

Siç duket ky ka qenë një vendim i mirë menduar nga ana e Lindës dhe ja arriti qëllimit të saj deri në fund.

Në profilin e saj në ‘Facebook’ këngëtarja ka treguar se donte që ta mbronte vogëlushen e saj nga bota dhe ta shijonte këtë fazë vetëm me njerëzit më të afërt.

Vetëm pas lindjes së vajzës, Linda publikoi disa fotografi të cilat ishin bërë gjatë shtatzënisë së saj.

Loading...