Ballina Lajme Larg syrit të medias, kurorëzohen Tuna dhe Patrisi

Larg syrit të medias, kurorëzohen Tuna dhe Patrisi

0
SHPERNDAJ

Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre.

Por, ata kanë vendosur që ceremoninë e dasmës së tyre kanë vendosur që ta bëjnë pa praninë e medieve, transmeton Gazeta Express.

Ndërkohë që çifti sot gjatë ditës janë kurorëzuar në Komunën e Prishtinës./Magazina.al/

Loading...