Ballina Argetim Lani vjen me superprojektin “A ki dashni” (Video)

Lani vjen me superprojektin “A ki dashni” (Video)

0
SHPERNDAJ

Këngëtari i ri dhe mjaft i talentuar Lani, ka publikuar projeketin e tij më të ri.

“A ki dashni” është titulli i këngës më të re, të cilën Lani e ka publikuar bashkë me videoklip.

Kënga e stilit pop, është shkruar nga Ghulo, ndërsa muzika është punuar nga producenti Nurteel.

Projekti është realizim i Bug Production dhe vjen me një videoklip interesant.

Kënga është duke u pritur mirë dhe po merr komente pozitive./Magazina.al/

Loading...