Leonardo, i rritur mes drogës dhe prostitucionit

I preferuari i femrave në mbarë botën, Leonardo DiCaprio, është rritur në shoqëri të narkomanëve dhe prostitutave. Para se të arrinte statusin prej ylli...

Aksidentohet Veseli i BBA 8 (Foto)

Djaloshi shqiptar nga Kosova i cili fitoi edicionin e tetë të Big Brother Albania 8, ka pësuar një aksident dhe siç shihni në foto,...

Vjen reagimi i Korab Shaqirit për FSK-në

Këngëtari Korab Shaqiri, ka sqaruar gjithcka sa i përket pjesmarrjes së disa personave të veshur me uniformën e FSK-së, në dasmën e tij. Ai...

Ja në cilin fshat të Kosovës nisi qytetrimi (FOTO)

Banorët e fshatrave Aqarevë dhe Ujmir, besojnë se objekti më e vjetër në Kosovë ndodhet pikërisht afër këtyre vendeve. Një kishë - kala mbi...

Bllokohet mgjistralja Prishtinë-Pejë (Foto)

Për shkak të shirave të mëdha është bllokuar gati në tërësi, magjistralja Prishtinë-Pejë, më saktëisht tek vendi i quajtur Kroni i Mbretit. Një lexuese...

Shikoni sa e bukur është Shqipëria (Foto)

Si duket Shqipëria nga sytë e turistëve të huaj? Këtë më së miri e ka përshkruar një fotograf i cili bashkë me familjen e...

Foto nga koha kur Halil Matoshi dhe Blerim Shala ishin të...

Fotografia është bërë para shumë dekadave, kohë kjo kur Halil Matoshi dhe Blerim Shala ndanin zyrën bashkë. Për nga fiziku, sic edhe shihet, dallojnë...

Ja fotot nga dasma e Korabit (Foto)

Po vazhdon festa e dasmes së Korab Shaqirit dheLulkaçela Jasharit, e cila ka filluar para tre ditësh. Po si duket qifti në natën më...

Korab Shaqiri ka një lutje për të gjithë (foto)

Nata e tretë e dasmës së Korab Shaqirit ka filluar tashmë në hotelin “Swis Diamond” në Prishtinë. Qindra mysafirë, sic raporton Magazina.al, janë mbledhur...

Ekskluzive: Korabin me nuse e përcjell Garda e Nderit e FSK-së...

Edhe shteti është angazhuar për t’ia bërë sa më madheshtore dasmën e Korab Shaqirit. Pjestarë të Gardes Cemoniale të FSK-së kanë shoqëruar dhëndërrin nga...