Lajme

Irina Shayk lë pak për imagjinatë (VIDEO)

Ajo është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e famshëm Bradley Cooper. Por barku i rritur nuk është se shihet në videon më...

Këngëtarja e njohur serbe zhvishet duke kënduar e vallëzuar me këngën...

Këngëtarja e muzikës serbe Jelena Karleusha në instagram ka vendosur një video në të cilën shihet se si kërcen nën tingujt e muzikës shqipe...

Soni Malaj fillon diçka të re (FOTO)

Sipas ekstraktit në QKR, këngëtarja e njohur Soni Malaj i ka hyrë biznesit. Si shumë personazhe të tjerë të njohur të botës së televizonit, edhe...

Haziri pajtohet me Thaçin: Partitë politike s’kanë të drejtë të politizojnë...

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri pajtohet me idene e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi që partitë politike të mos politizojnë me...

Ngjarje dramatike në serialin “Kara sevda”, zbulohet vrasësi i vërtetë i...

Në njërin ndër serialet më të pëlqyera për ne, “Kara sevda” apo “Dashuri e zezë”, do zhvillohen ngjarje interesante. Emiri thërret Asun, në një vend...

Fotografitë më të “nxehta” të VIP’ve në Snapchat, gjinj dhe të...

Të jemi të sinqertë, të gjithë jemi në dhënë pas aplikacionit Snapchat dhe bëjmë fotografi me të cilat i ndajmë me të afërmit dhe...

Dridhjet e të pasmeve të Iggy Azalea do ju lënë pa...

Reperja e famshme australiane u është rikthyer dridhjeve të të pasmeve ditën e së premtës në videoklpiin e saj “Mo Bounce”. Ndërkaq, në po të...

Presidenti i kërkon LDK’së të mos manipulojë me vrasjet e pasluftës

Shefi i Shtetit, Hashim Thaçi është përfshirë në debatin për vrasjet politike. Ka kërkuar nga LDK’ja të mos i politizojë këto vrasje por të...

Kryetari i PDK’së ironizon me LDK’në, thotë se ushtria do të...

Lideri i Partisë Demokratike, Kadri Veseli, në Konventën e 8-të Zgjedhore të PDK-së që po mbahet sot, i ka shuar dilemat e zyrtarëve të...

Dikur imazhet e tyre nga lufta tronditën botë, ja çfarë thonë...

Në temën e Orës së Fundit sonte do të mund të ndiqni rrëfimet e disa personazheve që kanë qenë simbol të medieve ndërkombëtare në...