Ballina M'THE T'THASH Ky është emri që Lindita Halimi i ka vendosur vajzës së saj

Ky është emri që Lindita Halimi i ka vendosur vajzës së saj

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi është bërë nënë për herë të parë.

Lindita dhe bashkëshorti i saj amerikan, Dawon Edwards kanë sjellur në jetë një vajzë, të cilën kanë vendosur ta quajn Kaimana, transmeton Magazina.al

Duket se emrin e vajzës së tyre dy prindërit e rinj,  e kanë vendosur sipas një ishulli që gjendet në Indonezi.

Ndryshe, këngëtarja shqiptare ka arritur që për 9 muaj ta mbaj të fshehtë shtatëzaninë, edhe pse ajo në videoklipin e fundit tashmë ka treguar se ishte 2 muajsh shtatzënë./Magazina.al/

Loading...