Ballina Lajme Ky është djali dhe reja e Ramadan Krasniqit të cilët martohen këtë...

Ky është djali dhe reja e Ramadan Krasniqit të cilët martohen këtë të dielë

0
SHPERNDAJ

Dasmat e familjarëve të këngëtarëve shqiptarë, duket se këtë vit ka nisur më herët se zakonisht.

Pas dasmës së Gresa Behlulit e djalit të Remzie Osmanit, radha është për një dasëm tjetër.

Djali i këngëtarit Ramadan Krasniqi-Dani, pritet t’i jep fund beqarisë këtë të diele, shkruan Magazina.al

Andi dhe Dafina, pritet që ceremoninë e dasmës ta bëjnë këtë të diele, e sigurisht që do të ketë shumë të ftuar.

Kujtojmë se djali i Danit, nuk është edhe i panjohur për mediat, pasi ai kishte tërhequr vëmenjde me jetën luksoze që bën dhe veturat e shtrenjta, ku tani posedon një Ferrari luksoz të cilën e ka dhurat për ditëlindje nga babi i tij./Magazina.al/

Loading...