Ballina Lajme Kur Morena Taraku ishte pa operacione plastike, nuk dukej kaq e bukur...

Kur Morena Taraku ishte pa operacione plastike, nuk dukej kaq e bukur (Foto)

0
SHPERNDAJ

Ajo tani është ndër femrat më seksi në showbizzin tonë. Fjala është për Morena Taraku.

Ajo ka treguar se di të vijë provokuese dhe seksi për fansat e shumtë, por duket se jo gjithmonë kështu.

E përfolur shumë për ndërhyrjet që ka bërë, bukuroshja i ka mohuar duke thënë se ishin genet.

Në fakt, fotot e mëparshme e kanë treguar qartazi ndryshimin e saj, por kjo foto konfirmon edhe njëherë që Morena ka qenë shumë larg pamjes seksi që sot ka.

Loading...