Ballina Knaqe Synin Kur lumturia e Teuta Krasniqit ka emrin Tara (FOTO)

Kur lumturia e Teuta Krasniqit ka emrin Tara (FOTO)

0
SHPERNDAJ

Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të komentuara në mediet rozë, shkruan Sovrani.info

Çdo gjë rreth jetës së saj private bëhet lajm.

Tashmë ajo ka krijuar familjen e saj me Adonis Morinën me të cilin ka dhe vajzën, Kain.

E së fundmi ajo ka publikuar dy fotografi me Tarën, ku shfaqen tejet të lumtura pranë njëra-tjetrës./Sovrani.info

 

Loading...