Ballina Knaqe Synin Klea Huta mahnit me rroba banjo në pishinë!

Klea Huta mahnit me rroba banjo në pishinë!

0
SHPERNDAJ

Ajo është një nga moderatoret më simpatike shqiptare dhe gjatë ditës së sotme na ka treguar edhe hiret e saj.

Klea Huta ka publikuar foto me rroba banjo ku dukej më sensuale dhe në formë se kurrë. Këtë herë ajo ka zgjedhur pishinat për të pushuar dhe për t’u relaksuar.

 

Loading...