Ballina Argetim Kjo grua i lë pas shumë meshkujë me punën që bën (Video)

Kjo grua i lë pas shumë meshkujë me punën që bën (Video)

0
SHPERNDAJ

Edhe gratë mund t’i bëjnë të gjitha punët dhe këtë po e dëshmojnë.

Një grua është filmuar duke punuar në sektorin e ndërtimtarisë dhe po habitë të gjithë ata që po e shohin, shkruan Magazina.al

Gruaja duket se e zotron mirë profesionin që ka zgjedhur, pasi në një video që po shprendahet nëpër rrjetet sociale, ajo shihet duke punuar në ndërtimin e një shtëpie me tulla.

Për më shumë shihni videon:

Loading...