Ballina Knaqe Synin Kjo është Lotina, vajza super seksi e Lutfi Hazirit

Kjo është Lotina, vajza super seksi e Lutfi Hazirit

0
SHPERNDAJ

Lutfi Haziri dhe Mirvete Bajrami-Haziri janë prindër të lumtur të katër fëmijëve, tri vajzave dhe një djali

Kanga prej vitesh është e njohur, kryesisht për shkak të pamjes së sa të jashtme. Ajo duket bukur dhe me shumë stil.

Por, nuk mbetet pas as Lotina, vajza e vogël e çiftit të njohur. Lotina, duket tamam modele, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja është mjaftë aktive në rrjete sociale. Pozat e saj prej modeleje tipike bëjnë mjaftë përshtypje.

Ja disa foto ku Lotina duket shumë bukur.

 

 

Loading...