Ballina M'THE T'THASH Kida prezanton familjen, ja sa e bukur është nëna e saj

Kida prezanton familjen, ja sa e bukur është nëna e saj

0
SHPERNDAJ

Orhidea Latifi e njohur për të gjithë ne si Kida, është artistja më e re dhe më simpatike e skenës tonë muzikore, shkruan Magazina.al.

Me thjeshtësinë dhe origjinalitetin që në fillim ka arritur të fitoj zemrat e publikut, me ç’rast ka fituar edhe një numër të madh të fansave të saj.

Ajo është ndër artistet më origjinale dhe më të thjeshta e cila nuk ekzagjeron asnjëherë me pamjen e saj, madje gjithmonë e tregon elegancën dhe sharmin që ka.

Kida shumë shpesh poston edhe fotografi në rrjetin social Instagram ku edhe së fundmi ka publikuar një imazh ku shihet me familjen e saj por se çka bie në sy është bukurin që e ka nëna e saj, edhe që Kida e ka trashëguar nga ajo.

 

 

 

Loading...