Ballina Knaqe Synin Kida “përvëluese” në fotografinë e fundit (Foto)

Kida “përvëluese” në fotografinë e fundit (Foto)

0
SHPERNDAJ

Kida, këngëtarja kosovare e shumë hiteve të cilët pëlqehen shumë nga publiku.

Së fundi Kida ka ndarë më adhuruesit një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën ajo duket mjaftë mirë dhe e bukur.

Për më tepër shikoni fotografinë./Indeksonline/

Loading...