Ballina M'THE T'THASH Kida me tatuazh në qafë (Foto)

Kida me tatuazh në qafë (Foto)

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Orhidea Latifi- Kida, e cila njihet si njëra ndër këngëtaret më me stil, kohëve të fundit po sjell mjaft risi.

Kur jemi te stili, që si pjesë e tij janë edhe tatuazhet ato sot po bëhen dhe pëlqehen në masë të madhe.

Lidhur me tatuazhet edhe Kida ka bërë një së fundmi. Këngëtarja sot ka publikuar një fotografi në instastory, përmes së cilës ka treguar se ka bërë tatuazh pas veshit, shkruan rtv21.tv

Tatuazhi të cilin e ka bërë Kida është simbol i çelësit muzikor, që dëshmon se Kida kuzikën e do shumë saqë simbolin e saj e ka bërë tatuazh.

Ndryshe, projekti i fundit i Kidës është ”Harroj”, të cilin e ka në bashkëpunim me Feron.

Loading...