Ballina M'THE T'THASH Kështu ia fitoi zemrën Drake modeles së njohur Bella Hadid

Kështu ia fitoi zemrën Drake modeles së njohur Bella Hadid

0
SHPERNDAJ

Një burim i afërt pranë modeles së njohur Bella Hadid është shprehur se bukuroshja është në një lidhje me reperin Drake që prej muajit qershor.

Sipas tij, Drake i ka shprehur pëlqimin Bellës që në muajin nëntor dhe i është dashur një kohë e gjatë, lule dhe bizhuteri të shtrenjta që t’ia fitonte zemrës bukuroshes.

Bella është lënduar shumë nga ndarja me këngëtarin kanadez, The Weeknd, dhe nuk e ka pasur aspak të lehtë të nisë një lidhje tjetër, por Drake ia doli. Çifti është siguruar që ta mbajë lidhjen jashtë vëmendjes së mediave dhe deri më tani ia ka dalë mbanë.

Loading...