Ballina Knaqe Synin Këngëtarja tregon format seksi nga ballkoni i hotelit

Këngëtarja tregon format seksi nga ballkoni i hotelit

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja tregon format seksi nga ballkoni i hotelit

Ciara ka bërë disa foto tepër seksi ku ka treguar format e saj.

Fotografitë  këngëtarja i ka bërë në një ballkon të një hoteli luksoz në Rio.

Nuk ka dyshim që Ciara ka treguar gjoksin dhe të pasmet seksi.

 

Loading...