Ballina Lajme Këngëtari i dashur italian pjesë e festivalit të RTSH-së!

Këngëtari i dashur italian pjesë e festivalit të RTSH-së!

0
SHPERNDAJ

Festivali i RTSH pritet të nisë brenda dy javësh.

Përveç  kënëgtarëve konkurentë, përmendet edhe i ftuari special i mbrëmjes. Ai është artisti i muzikës italiane Riccardo Cocciante i cili do të këndojë disa nga hitet e tij më të njohura dhe të dashura për publikun.

Për tu familjarizuar me këngët, IN Radio do të transmetojë  22 këngët konkurente çdo ditë në programin “IN traffic” nga data 11-20 Dhjetor./In TV/

Loading...