Ballina Lajme Kaq vite kanë diferencë Seldi e Mimoza

Kaq vite kanë diferencë Seldi e Mimoza

0
SHPERNDAJ

Lidhjen e filluan muaj më parë.

Ata kurorëzuan dashurinë me fejesë, bëhet fjalë për çiftin Seldi dhe Mimoza Shkodra.

Loading...