Ballina Knaqe Synin Kallashi e tepron, publikon foto duke bërë seks më një mashkull (Foto)

Kallashi e tepron, publikon foto duke bërë seks më një mashkull (Foto)

0
SHPERNDAJ

Kallashi apo Donjeta Kosumi njihet për fotot provokuese që herë pas here publikon në rrjetet sociale.

Por së fundmi duket se e ka tepruar shumë pasi ka publikuar një foto gjatë raportit seksual me një mashkull.

Nuk dihet me siguri nëse është Kallashi apo jo femra në foto, por në dixhiturë ajo nuk ka lënë asnjë shënim për të qartësuar peronazhet.Me shumë shikone foton dhe videon me posht:

img_3111

Loading...