Ballina Knaqe Synin Jonida Maliqi duket mahnitëse në kopertinën e kësaj reviste

Jonida Maliqi duket mahnitëse në kopertinën e kësaj reviste

0

Këngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi, është një nga emrat më të përfolur të kohës së fundit në media, pasi ajo është mjaft prezente me paraqitje dhe intervista, duke shpalosur planet për përfaqësimin e Shqipërisë në Eurovision.

Këtë herë, Jonida është në ballinën e revistës së njohur shqiptare “Elegance” dhe duket mahnitëse, transmeton Magazina.al

Këngëtarja e cila njihet edhe si ikona shqiptare e modës, ka shpalosur detaje për këngën “Ktheju Tokës”, me të cilën do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, i cili pas disa javësh do të mbahet në Tel Aviv./Magazina.al/

Loading...