Bukurinë që ka ajo e ëndërrojnë shumë vajza. E bukur, elegante e lezetshme, e zgjuar. Ka të gjitha tiparet e një femre që të qmend, pavarëisht moshës së re që ka. Kjo është modelja 16 vjecare, Adelina Beha nga...
Shumë dëgjues janë dashurur me të përmes zërit, e shumë të tjerë e pëlqyen kur e panë në TV. Duke qenë se radio është e mëngjesit dhe televizioni i mbëmjes, Berat Miftari, ka kapur të dy këto momente. Në...
Gazetari shumë vjecar, Milaim Zeka, ka shpalosur detaje interesante nga puna e tij si gazetar. Në një intervistë dhënë për portalin, Magazina. al, Zeka është përgjigjur edhe në pyetjet se sa milion euro i ka bërë duke e merr...
Diellza Kolgeci vendos të mos e mbaj më gjatë sekretin. Miss Kosova, ka pranuar ta bëjë publike vet lidhjen me të dashurin e saj me të cilin, sic thotë ajo, po ndjehet mirë me të pasi sic thotë Diellza,...
Në këtë intervistë për Magazina.al, këngëtarja Mihrija Braha, është pyetur vetëm për kuzhinën dhe raportet që ka ajo më të. Brenda dhjetë pyetjeve, këngëtarja e njohur, jep përgjigje befasuese për shumë kë, rreth zotësisë që ka ajo në kuzhinë, gadishmërinë...
Tobias “Toby” Sheldon, i cili kishte harxhuar mbi 100 mijë dollarë në operacionet plastike, që kishte bërë për t’i ngjasuar këngëtarit Justin Bieber, është gjetur i vdekur javën e kaluar. Lajmin e kanë konfirmuar përfaqësuesit e tij për revistën...