Ballina Knaqe Synin Harrojeni veshjen tek Oscar, Bleona trondit rrjetin me pamjen në klipin e...

Harrojeni veshjen tek Oscar, Bleona trondit rrjetin me pamjen në klipin e ri

0
SHPERNDAJ

E gjitha bota foli për Bleonën pak ditë më parë kur u shfaq në festën e Oscar me një fustan rrjetë dhe komplet topless. Këngëtarja shqiptare i la të gjithë gojë hapur dhe mediat e huaja e komentuan shumë.

Fotot e videot e Bleonës nga ajo natë bënë xhiron e rrjetit, por nuk keni parë ende si do shfaqet në videoklipin e ri.

Prej disa ditësh Bleona ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Wicked love” që është pëlqyer tej mase.

Loading...