Ballina Lajme Haradinaj ua mëson fëmijëve ngjitjen nëpër bjeshkë

Haradinaj ua mëson fëmijëve ngjitjen nëpër bjeshkë

0
SHPERNDAJ

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, këtë të diele është ngjitur në bjeshkën e Grejkocit

Ai është ngjitur në klëto bjeshkë bashkë me tre fëmijët e tij, Gjinin, Hanën dhe Trimin.

Image may contain: 2 people, people standing, sky, cloud, mountain, ocean, outdoor and nature
Image may contain: 4 people, mountain, sky, outdoor and nature

 

Loading...