Ballina Knaqe Synin Gigi Hadid shkëlqen në sesionin e fundit për Vogue Germany (Foto)

Gigi Hadid shkëlqen në sesionin e fundit për Vogue Germany (Foto)

0
SHPERNDAJ

Gigi Hadid ka treguar edhe një herë se është një nga yjet më seksi në botë.

Gigi konsiderohet modelja më e shtrenjtë në botë dhe me të drejtë.

Ajo po ashtu është femra më e bukur në botë sipas shumë revistave për këtë vit.

Tash, ajo sërish ka shkëlqyer në sesionin e fundit për revistën Vogue Germany.

Bukuroshja tregon anën e bukur të saj ashtu sikurse linjat trupore në imazhe me ngjyrë e bardh dhe zi.

Gigi është në lidhje me Zayn Malik tash e sa kohë dhe shijon kohën me këngëtarin.

Gigi është motra e vogël e Bella Hadid, supermodeles tjetër botërore.

Loading...