Ballina Lajme FSK niset drejt Shqipërisë

FSK niset drejt Shqipërisë

0
SHPERNDAJ

Trupa të Forcave të Sigurisë së Kosovës (FSK), sot po nisen drejt shtetit fqinj, Shqipërisë.

Ata po shkojnë atje me një mision humanitar, pas përmbytjeve të javës së kaluar, të cilat shkaktuan shumë dëme materiale dhe lanë të ngujuar shumë njerëz.

Më poshtë gjeni foto nga nisja e tyre drejt Shqipërisë.

Loading...