Ballina Argetim “Fifty Shades” thyen çdo rekord, 3 filmat arrijnë vlerën e 1 milardë...

“Fifty Shades” thyen çdo rekord, 3 filmat arrijnë vlerën e 1 milardë dollarë

0
SHPERNDAJ

Para pak ditësh kishte premierën Fifty Shades Freed – filmi i fundit i trilogjisë Fifty Shades of Grey.

Miliona njerëz shkuan në kinema për të parë se si do të përfundonte historia e Christian, portretizuar nga Jamie Dornan dhe Anastasias, portretizuar nga Dakota Johnson.

Fifty Shades Freed grumbulloi plot 38.8 milion $ në box office fundjavën e parë të publikimit, më pak se dy filmat e parë por ama ky fitim e bën trilogjinë të kapë vlerën e plot 1 miliard $!

Loading...