Ballina Knaqe Synin Femra me të pasmet më seksi në planet, do iu lërë pa...

Femra me të pasmet më seksi në planet, do iu lërë pa frymë me setin e ri

0
SHPERNDAJ

https://instagram.com/p/BfTswakgXs6/?utm_source=ig_embedAnastasiya Kvitko nuk i kursen aspak provokimet me video dhe foto. E në fakt bukuroshja ruse së fundmi ka publikuar foto tepër bombastike. Anastasiya e cila konsiderohet edhe si rivalja më e denjë e Kim Kardashian, ka “turbulluar” fansat me format e saj në një bikini mikroskopik.

Në fotot e fundit nga plazhi, ku në fokus janë të pasmet bombastike, të cilave me miliona komentues nuk u kanë rezistuar dot.

Kujtojme qe Anastasiya numeron 7.8 milion ndjekes.

 

https://instagram.com/p/BfTswakgXs6/?utm_source=ig_embed

☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

https://instagram.com/p/BgJ9OGlgc9R/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BgKDADnAYxy/?utm_source=ig_embed

Loading...