Ballina M'THE T'THASH Fëmijët e deshën shumë këngën për  Qengjin, tani Agneta Gucati sjell ‘Dembelen’,...

Fëmijët e deshën shumë këngën për  Qengjin, tani Agneta Gucati sjell ‘Dembelen’, hiti më i ri për fëmijë!

0
SHPERNDAJ

Për ti vendosur në gjumë, e po ashtu për t’i qetësuar kur qajnë fëmijët shumë shpesh i keni ofruar këngën ‘Qengji i vogël’, ndërsa tani është shtuar edhe një tjetër këngë e dashur për fëmijë.

Është ‘Dembelja’, kënga më e re për fëmijë kënduar nga Agneta Gucati, e cila përveç tekstit simpatik, ashtu duket edhe me paraqitjen e saj në videoklip.

Ajo pjesë të klipit të saj ka zgjedhur ta ketë edhe aktorin (humorist) ‘Lalushi’, i cili luan një rol në këtë klip e po ashtu edhe bënë lëvizje argëtuese për shikuesit, shkruan Magazina.al.

Agneta thotë se nuk do të ndalet me kaq, dhe në të ardhmen premton që do të sjellë edhe shumë këngë të tjera për argëtimin e fëmijëve./Magazina.al

Loading...