Ballina Argetim Engjellusha Salihu publikon këngën e re “Si shokë”

Engjellusha Salihu publikon këngën e re “Si shokë”

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja Engjellusha Salihu, ka publikuar projektin e saj më të ri.

Projekti më i ri i këngëtares mban titullin “Si shokë”,  dhe është publikuar në xhirimet festive të fundvitit.

Përveç këtij projekti, këngëtaren do ta shohim edhe në projekte tjera në xhirimet që janë bërë për festat e fundvitit e nuk do të mungojnë as duetet me Shyhrete Behlulin.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Engjellushës:

Loading...