Ballina M'THE T'THASH Ëndrra e Majkit po bëhet realitet!

Ëndrra e Majkit po bëhet realitet!

0
SHPERNDAJ

Reperi i njohur, Majk ka rrëmbyer zemrën e publikut shqiptar.

Tash e disa vite ai ka sjell këngë dhe hite mjaft të pëlqyera që po priten tejet mirë nga fansat, shkruan lajmi net.

Majk së fundmi ka sjell pamje nga koncertet e tij të shumta në të cilat shihet një numër i madh i njerëzve.

“veq ni djal i ri tu e bo andrren realitet …”, është përshkrimi që ia ka vënë imazhit.

“Paris Milano”, është kënga e fundit e Majkit në bashkëpunim me Ghetto Geasyn që numëron mbi 17 milionë klikime në Youtube.

Loading...