Ballina M'THE T'THASH Enca zbulon prapaskenat e klipit “DUA”

Enca zbulon prapaskenat e klipit “DUA”

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia javë më parë ka lansuar projektin e ri “DUA”, shkruan Magazina al.

Kënga ka arritur të pëlqehet mjaft shumë, e cila tanimë numëron mbi 7 milionë klikime në kanalin zyrtar Youtube. Pjesë e klipit dhe skenat që u komentuan më së shumti, janë ato skenat eksplicite që Enca bëri me modelin, Pierluigi Fracassi i cili nuk ishte në dijeni për skenarin e videos.

Së fundmi, Enca publikoi një video së bashku me modelin teksa tregon prapaskenat e këtij klipi.

https://www.instagram.com/p/BhobappnySO/?hl=en&taken-by=enca

“Skena më e sikletshme, Faleminderit hyperdance je mashkulli më i mirë që kam takuar ndonjëherë”, Kush dëshiron t’i shoh prapaskenat e klipit? #dua”, – ka shkruar Haxhia.

Vlen të ceket se ngjarja është e bazuar në një histori të vërtetë, ashtu siç ka thënë vetë këngëtarja.

/Magazina.al./

 

Loading...