Ballina M'THE T'THASH Enca uron reperen e njohur, a do t’ia sheh ajo këtë urim?!

Enca uron reperen e njohur, a do t’ia sheh ajo këtë urim?!

0

Reperja e famshme, Cardi B sot feston ditëlindjen e 26-të.

Ajo ka marrë urime nga ndjekësit dhe simpatizuesit e saj, ndër ta edhe nga një këngëtare shqiptare, shkruan lajmi.net

Fjala është për Encën, e cila tha fjalë të mëdha për reperen e njohur.

Duke e quajtur “legjendë”, Enca uroi më të mira për Cardin, edhe pse kjo e fundit mund të mos ia shoh këtë urim.

Loading...