Ballina Knaqe Synin Enca shfaq gjoksin gjigant në InstaStory (Foto/Video, +16)

Enca shfaq gjoksin gjigant në InstaStory (Foto/Video, +16)

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja Enca Haxhia ka paralajmëruar se sot (e enjte) do të lansojë versionin akustik të këngës së saj më të fundit “Ciao”.

Këtë njoftim ajo e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, në të cilin numëron me mijëra ndjekës dhe është mjaft aktive.

Jo të pakta janë rastet kur këngëtarja Haxhia ofron edhe imazhe ‘të nxehta’ për ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar në InstaStory një fotografi dhe një video, ku shfaq gjoksin e saj gjigant.

Në video ajo shihet e veshur vetëm në të brendshme në pjesën lartë, teksa vallëzon në heshtje.

Ndërsa në fotografinë ku shfaq gjoksin, ajo shkruan se nuk ka masë, dhe masa e saj vazhdon të mbetet zero.

Loading...