Ballina Lajme Elvana Gjata mban koncert në Prishtinë më 17 shkurt

Elvana Gjata mban koncert në Prishtinë më 17 shkurt

0
SHPERNDAJ

Këngëtarja Elvana Gjata, ka kohë që është larguar nga jeta publike pas një sherri në Tiranë, në të cilën thuhet se u përfshi i dashuri i saj, ku mbeti i vrarë një person.

Por këngëtarja do të kthehet shumë shpejt me një koncert dhe këtë do ta bëj në ditën e pavarësisë së Kosovë, shkruan Magazina.al

Elvana do të mbaj koncert në Prishtinë më 17 shkurt në Teatrin e televizionit Klan Kosova.

Ftesat për këtë event kanë filluar të shprendahen./Magazina.al/

Loading...