Ballina M'THE T'THASH Egzona tregon barkun në fustanin e ngushtë

Egzona tregon barkun në fustanin e ngushtë

0

Egzona Muqiqi tashmë është ndër nuset më të njohura të Kosovës.

Ajo është një grua mjaftë e zonja që menaxhon me shumë sukses bizneset e saj.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Tashmë ajo është shtatzënë e edhe e tillë është mjaftë aktive.

Sot ka publikuar forografi ku shfqet me një fustan të bukur dhe të ngushtë, ndërsa vërehet qartë se barku i saj është rritur mjaft./orainfo

Loading...