Ballina Lajme Edi, Linda dhe Zaho “braktisin” Dhërmiun, shijojnë mbrëmjen në…(Foto)

Edi, Linda dhe Zaho “braktisin” Dhërmiun, shijojnë mbrëmjen në…(Foto)

0
SHPERNDAJ

Çifti kryeministror Edi dhe Linda Rama kanë preferuar këtë vit që pushimet së bashku me Zahon e vogël ti kalojnë në bregdetin e Dhërmiut.

Megjithatë gjatë mbrëmjes që lamë pas, duket se Kryeministri është zhvendosur nga fshati turistik për në zonën e  Himarës. Në një foto të publikuar nga TiranaPost shohim sesi shëtisin të tre të kapur dorë për dore në shëtiroren e Himarës. Të veshur në mënyrë komode ata kanë shijuar mbrëmjen në shoqërinë e njëri-tjetrit./Gazeta Express/

Loading...