Ballina M'THE T'THASH E veshur si nuse dhe me trup “si peshk”, Andrra Destani mahnitë...

E veshur si nuse dhe me trup “si peshk”, Andrra Destani mahnitë nga Greqia

0
SHPERNDAJ

Ajo është ndër femrat më të diskutuara në showbizin shqiptar.
Andrra Destani, e cila fillimisht u njoh si bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, sot ajo po gëzon famë në vete, e cila tashmë ka edhe biznesin e vet

Ajo është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, ku tashmë numëron mbi 312 mijë ndjekës, e cila gjatë gjithë kohës poston pamje nga më të ndryshmet.

Sot Andrra ka mahnitur me foto-sesionin e ri, e cila shihet e veshur me fustane të bardha, ku duket si një princeshë.

Me flokët e kapura thjeshtë dhe grim të lehtë, Andrra pozon në të bardha, duke treguar edhe linjat e saj perfekte, e cila edhe njihet për format e saj.

“Kosovarja” ua sjell fotografitë e Andrrës të realizuara në Greqi.

Loading...