Ballina Lajme Do t’iu shkri: Zbulohet dhurata romantike e Bleros për ditëlindjen e Afronës

Do t’iu shkri: Zbulohet dhurata romantike e Bleros për ditëlindjen e Afronës

0
SHPERNDAJ

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

E Afrona ka publikuar një foto në të cilën shihet një buqetë me lule dhe pas saj Blero.

Duket se këto lule ia ka dhuruar Blero për ditëlindje./ORAinfo/

Loading...