Ballina M'THE T'THASH Diellza Kolgeci shtatzënë, a është sportisti i njohur babai i fëmijës?

Diellza Kolgeci shtatzënë, a është sportisti i njohur babai i fëmijës?

0
SHPERNDAJ

Ikona e bukurisë, Diellza Kolgeci, ka nisur një romancë me basketbollistin Fisnik Rugova, 11 vite më i ri, zbulojnë burime të sigurta të Prive.al.

Por, kjo s’mbetet lajmi më i madh.

Nga zëra pranë Diellzës, ne kemi arritur të zbulojmë që bukuroshja është në pritjen e ëmbël.

‘Diellza është katër muajshe shtatzënë dhe po ndihet shumë mirë’ – ka deklaruar burimi për Prive.al.

Image
Loading...